Чи можна під'єднати пальник типу ГВ або ГВП до балону з газом без редуктора? - Завод автогенного оборудования ДОНМЕТ производит газосварочные горелки, газовые резаки, керосинорезы, редукторы и другое сварочное оборудование
Головна Обладнання медичне Каталог продукції Новини Контакти (Де придбати) Сертифікати Прайс-лист DonmetTV Про завод докладно Запитання(FAQ)



ABICOR BINZEL
Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка

Замовляйте на сайті та отримуйте знижку 5%


Запитання та відповіді Пальники газові Чи можна під'єднати пальник типу ГВ або ГВП до балону з газом без редуктора?
Чи можна під'єднати пальник типу ГВ або ГВП до балону з газом без редуктора? PDF Друк
П'ятниця, 17 лютого 2012, 13:36

п.3.5.12  НАОП 1.4.10-1.03-85 (Правила техніки безпеки та  гігієни праці  при виробництві ацетилену та газополуменевій обробці металів»): " При експлуатації балонів забороняється: відбирати газ із балона без редуктора, призначеного для зниження тиску..."

 
Main page Main page